Survival Ring

Survival Ring

Zapraszamy wszystkich posiadaczy witryn internetowych o tematyce survivalowej do dołączenia do naszego webringu Survivalowego.

Niestety Onetowy mechanizm webringowy został 'zaorany', w związku z tym tymczasowo stosujemy rozwiązanie zastępcze wyprodukowane na kolanie przez montera.
W chwili obecnej funkcjonuje wyłącznie lista stron. Planowany termin uruchmienia mechanizmu ringowego - uległ przesunięciu i nie jest znany.
Zgłoszenia do Webringu prosimy zatem na razie kierować mailem do montera: pigwa at infocentrum com.
Błędy w działaniu proszę zgłaszać do tegoż: pigwa at infocentrum com.Oto nasze oficjalne logo:
Survival Ring

Logo istnieje już od 2001 roku - czyli prawie dwa lata dłużej niż sam webring. Tyle czasu zajęło monterowi zebranie sił mentalnych potrzebnych do stworzenia ringu w obecnej postaci. Jednak jak na coś związanego z survivalem przystało, logo przetrwało próbę czasu i od końca 2002 roku używane jest zgodnie z przeznaczeniem, choć webring był w formie mocno przejściowej. W międzyczasie ktoś zdążył je umieścić bez naszej wiedzy jego kopię na własnej stronie - zupełnie bez kontekstu ringu.


[ strona główna ] [ NOTATNIK KRISKA ] [ AKTUALNOŚCI... ]
[ FILOZOFIA SURVIVALU ] [ ABC survivalowca ] [ PRZYGODY i RELACJE ] [ ŹRÓDŁA WIEDZY ] [ DYSKUSJE i ODEZWY ] [ RÓŻNOŚCI ]
[ ENGLISH VERSION ]